preskoči na sadržaj
 

TJELESNA I ZDRAVSTVENA

KULTURA

     

 

IVICA ŠVAGELJ

profesor fizičke kulture

 

KSENIJA KRANJČEC

profesor fizičke kulture

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju

 

Aktualne obavijesti:


Odlukom Učiteljskog vijeća, nastava tjelesne i zdravstvene kulture od početka 2. polugodišta ponovno se održava u prostorijama naše škole.

Dosad su naši učenici morali na nastavu TZK-a odlaziti u dvoranu udaljenu desetak minuta od škole, što im je stvaralo dodatni napor i dovodilo u pitanje njihovu sigurnost, budući da su morali trčati s jedne lokacije na drugu, izlažući se pritom različitim vremenskim uvjetima kao i opasnostima u prometu.

Osim toga, ukida se i dosadašnje odvajanje dječaka od djevojčica i uvodi zajednička nastava učenika određenog razreda.

Nadalje, ova odluka trebala bi pridonijeti i kvalitetnijoj nastavi tjelesne i zdravstvene jer učenici više neće (opravdano) kasniti na nastavu niti će ih profesori tjelesne kulture morati ranije puštati sa svog sata kako bi pravovremeno stigli na ostale satove.

Kako bismo osigurali jednake uvjete i učenicima razredne nastave, preuredili smo jednu prostoriju u školi i dobili dodatnu, malu dvoranu, namijenjenu upravo njima.


25. travnja 2010.

KROS SPORTSKIH NOVOSTI

Naši učenici nastupili su na Krosu spotskih novosti, održanom 25. travnja 2010. na zagrebačkom jezeru Bundek.

Ognjen Mergon učenik 7. razreda, osvojio je na Krosu Sportskih novosti nagradu za našu školu. Osvojeno prvo mjesto u kategoriji 7. razredi sponzor natjecanja Kinder Milch Schnitte nagradio je poklon-bonom u iznosu od 3.000 kuna. Poklon-bon može se iskoristiti isključivo za kupnju sportske opreme za potrebe škole iz asortimana trgovine Rost Šport u Zagrebu, a ne za kupnju opreme pojedinca.

Službeni rezultati objavljeni su na stranicama Hrvatskog atletskog saveza: http://www.has.hr/component/content/article/1-vijesti/281-uenici-iz-pazina-i-krievaca-pobjednici-krosa.html

Fotografije pogledajte u fotogaleriji.


25. travnja 2010.

KUP GRADA KRIŽEVACA - NATJECANJE IZ STRELJAŠTVA

Domagoj Krulić (5. razred) i Andrea Lončarić (8. razred) ostvarili su pobjedu na streljačkom natjecanju koje se održalo u sklopu proslave Dana Križevaca.

 

Fotografije pogledajte u fotogaleriji.


21. travnja 2010.

XV. UTRKA GRADA KRIŽEVACA

Naši učenici ostvarili su odlične rezultate na XV. utrci grada Križevaca. Pobjede u svojim kategorijama ostvarili su Ognjen Mergon, Dora Kralj i David Sever. Druga mjesta osvojile su Martina Šimonek i Petra Vujić, a treće Laura Piškorić. Osnovna škola ''Vladimir Nazor'' ekipno je osvojila drugo mjesto.

 

 

 Fotografije pogledajte u fotogaleriji.

 

Rezultati:

DJEVOJČICE 5. I 6. RAZRED - 600 m

 

 

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

1

ELA ŠIMUNČIĆ

LJM

2

PETRA VUJIĆ

VN

3

LAURA PIŠKORIĆ

VN

4

IVANA JELUŠIĆ

LJM

5

MARTA SALOPEK

LJM

6

MONIKA DENŽIĆ

KAL

7

MARINELA MIKLEČIĆ

LJM

8

VALENTINA PLAK

GR

9

MAJA BERNADI

OREH

10

PETRA MIKLOBUŠEC

KAL

11

TARA STJEPANOVIĆ

LJM

12

VERONIKA KRALJ

GR

13

KRISTINA VITEZ

VN

14

MONIKA GOLUB

VN

15

KATARINA ZIDARIĆ

GR

16

HELENA NOVAK

VN

17

MARTA JUKIĆ

VN

18

ANDREA BENJAK

ŽAB

19

MARIJANA TRUŠĆEC

GR

20

PETRA PLANTIĆ

OREH

21

IVANA RAZBUŠEK

OREH

22

KATARINA SIČAJA

ŽAB

23

LUCIJA HORVAT

OREH

24

KRISTINA TRAJBAR

ŽAB

25

TIHANA CRNČIĆ

OREH

26

SASNJA KATALENIĆ

GR

27

IVANKA MRVČIĆ

KAL

28

VERONIKA KATANOVIĆ

KAL

29

MARINA PUŠKAR

OREH

30

ANDREJA PETRIĆ

LJM

31

MARIJA VAROVIĆ

KAL

32

MARIJANA HABIJANOVIĆ

ŽAB

 

 

DJEČACI 5. I 6. RAZRED - 800 m

 

 

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

1

DAVID SEVER

VN

2

MATIJA BOGDAN

LJM

3

NIKOLA PAVLAKOVIĆ

ŽAB

4

LOVRO ZIDARIĆ

GR

5

MARTIN JEMBREK

KAL

6

ROBERT ZORKO

VN

7

MATEO TIHELKA

LJM

8

MATIJA VRAGOVIĆ

ŽAB

9

JOSIP IŠTVANOVIĆ

VN

10

NIKOLA CIGANOVIĆ

OREH

11

MATIJA ŠPANIĆ

LJM

12

DINO VAJČNER

LJM

13

JOSIP ZIDARIĆ

GR

14

NIKOLA POHARC

OREH

15

EMANUEL EVAČIĆ

VN

16

IVAN VALIČEVIĆ

LJM

17

ANTONIO IVŠAK

OREH

18

ANTONIO BALIĆ

LJM

19

NIKOLA JELUŠIĆ

OREH

20

NIKOLA MIKLEČIĆ

OREH

21

IVAN DEGLIN

GR

22

MARIN PIŠKURIĆ

ŽAB

23

SILVIJO TEMŠIĆ

ŽAB

24

ANTONIO MIGLEZ

VN

25

DANIJEL FORJAN

ŽAB

26

FILIP ŠIMUNOVIĆ

ŽAB

27

GABRIJEL DEKOVIĆ

VN

28

FILIP KUMER

KAL

29

MARTIN TEPEŠ

KAL

30

ZVONIMIR RADIČEK

KAL

31

NIKOLA TUKŠA

GR

32

DAVOR JEMBREK

KAL

33

NIKOLA SRBLJINOVIĆ

GR

34

MARINKO IVANIĆ

OREH

35

STJEPAN POFUK

GR

36

MATIJA RADIĆ

KAL

 

DJEVOJČICE 7. I 8. RAZRED - 1000 m

 

 

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

1

DORA KRALJ

VN

2

MARTINA ŠIMONEK

VN

3

IDA ŠIMUNČIĆ

LJM

4

DORA KALAUS

LJM

5

LARISSA KALAUS

LJM

6

LANA DUŠAK

VN

7

NIKA KORETIĆ

LJM

8

ANA FALTAK

GR

9

JELENA PIŠKORIĆ

VN

10

MONIKA KOS

LJM

11

JOSIPA KELEK

LJM

12

LUCIJA DEKOVIĆ

VN

13

SANDRA UZELAC

ŽAB

14

IVANA HORVAT

OREH

15

NIKOLINA FERENČAK

OREH

16

ANA ZEKIĆ

ŽAB

17

IVANA KRANJEC

OREH

18

EMANUELA PETRIC

OREH

19

MARIJA ZIDARIĆ

GR

20

TAMARA MARJANOVIĆ

ŽAB

21

ANA PUKEC

GR

22

IVANA OKUN

OREH

23

ĐURĐICA LOVREKOVIĆ

ŽAB

24

MARTINA KOLARIĆ

ŽAB

 

DJEČACI 7. I 8. RAZRED - 1000 m

 

 

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

1.

OGNJEN MERGON

VN

2.

ANTUN KEMENOVIĆ

OREH

3.

HRVOJE MLADEN

OREH

4

DOMAGOJ BALIĆ

LJM

5

LUKA TIHELKA

LJM

6

MARKO STUBIČAN

OREH

7

MATIJA PALIJAN

LJM

8

MARKO PERŠIN

LJM

9

KRUNOSLAV PISAČIĆ

OREH

10

ANTONIO TREMSKI

OREH

11

ZVONIMIR OPČEVIĆ

LJM

12

JOSIP SMETIŠKO

COOR

13

DAVID TOPIĆ

OREH

14

TOMISLAV KUŠEC

ŽAB

15

DENIS LEVAK

VN

16

VLADO ŠKRILJEVEČKI

ŽAB

17

JURA JAČMENJAK

GR

18

IVAN TEMŠIĆ

ŽAB

19

JOSIP VRBANČIĆ

ŽAB

20

JOSIP JEČMENJAK

GR

21

VITO MARJANOVIĆ

ŽAB

22

LEONARDO FURMEG

VN

23

DOMAGOJ GRBEŠIĆ

LJM

24

MATIJA BABOK

GR

25

ANTONIO TRBUS

GR

26

LEONARDO IŠTVANOVIĆ

VN

27

ROBERTO JANDRAŠEC

VN

28

IVAN ZELČIĆ

GR

29

ANTONIO ĐUREC

KAL

30

MARIO HUDINEC

ŽAB

31

VALENTINO ŠTUBELJ

KAL

32

MARKO NEMEC

KAL

33

PETAR MIKLOBUŠEC

KAL

34

FILIP KOŠČAK

KAL


Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju

Tražilica



Kalendar
« Ožujak 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Anketa
Što mislite o promjeni udžbenika iduće školske godine?








preskoči na navigaciju