Uspjesi Nazorovaca i izvan škole

Iako mnogi učenici misle da je odličan uspjeh u školi i uspješno bavljenje izvannastavnim te izvanškolskim aktivnostima nemoguća misija, to nije točno. To dokazuje učenica Suzana Jagoić koja polazi šesti razred naše škole. Osim što prolazi s odličnim uspjehom, od prvog se razreda bavi raznim aktivnostima (školski zbor „Zvončić“, Križevačke mažoretkinje) u kojima je uspješna.

Od veljače 2014. članica je Križevačke djevojačke straže, a svečanu je prisegu položila prošle godine na Dan grada kada je gošća bila Predsjednica Republike Hrvatske. Križevačka djevojačka straža je jedina ženska postrojba u svijetu, a čuvala je bana Josipa Jelačića. Postrojba je prepoznata i u svijetu te je primljena u Europski savez povijesnih postrojbi. Suzana je sudjelovala na mnogim nastupima po cijeloj Hrvatskoj, na svečanom mimohodu Oružanih snaga Republike Hrvatske u prigodi obilježavanja 20. obljetnice vojno-redarstvene operacije „Oluja“ 2015. te je dobila Zahvalnicu Predsjednice, Uspomenicu ministra obrane te načelnika Glavnog stožera Oružanih snaga Republike Hrvatske. Također je sudjelovala na svečanom mimohodu u Vukovaru povodom Dana sjećanja na žrtve grada Vukovara gdje se postrojba poklonila svim žrtvama grada.

Čestitamo i želimo joj još puno uspjeha!

NOVINARSKA SKUPINA

Izvor: novinarska skupina

objavio: SNJEŽANA PAVIČIĆ   datum: 16. 3. 2016.

« Travanj 2017 »

Što mislite o promjeni udžbenika iduće školske godine?

Sat planeta Zemlje