Međuopćinsko natjecanje u krosu za učenike i učenice osnovnih škola.

Dana 12 listopada 2015 održano je međuopćinsko natjecanje u krosu za učenike i učenice osnovnih škola.
Prvo mjesto kod učenica osvojila je osnovna škola "Ljudevita Modeca" ( Lucija Zimonji, Veronika Drljčić, Marcela Gudić, Lucija Kovačić)
Drugo mjesto osvojila je osnovna škola "Vladimira Nazora" ( Rajna Franulić, Paula Krnjić, Lorena Hegedić, Nela Štubelj)
Treće mjesto osvojila je osnovna škola "Sv. Petar Orehovec" ( Tina Filipan, Emanuela Poljak, Tea Franjčević, Petra Kuharović)
Četvrto mjesto osvojila je osnovna škola iz Rasinje.

Peto mjesto osvojila je osnovna škola iz Sokolovca.
Šesto mjesto osvojila je osnovna škola " SV. Ivan Žabno"
Sedmo mjesto " COOR"

Prvo mjesto kod učenika osvojila je osnovna škola "Vladimir Nazor" ( Krulić Neven, Evačić Julijan, Topljak Danijel, Fabio Kovačević).
Drugo mjesto osvojila je osnovna škola "Ljudevita Modeca" ( Luka Katalenić, Neven Kump, Tomislav Anušić, Vedran Pavlić)
Treće mjesto osvojila je osnovna škola "Sv. Petar Orehovec" ( Leonardo Ferenčak, Igor Belani, Matija Kurpez, Petar Kos)
Četvrto mjesto osvojila je osnovna škola iz "Sv. Ivana  Žabna"
Peto mjesto O.Š. Sokolovac
Šesto mjesto O.Š. Rasinja
Sedmo mjesto " COOR "
Prvoplasirane ekipe učenika i učenica odlaze na županijsko natjecanje u krosu, koje će se održati u ožujku 2016 godine, u Đurđevcu.
Sretno svima!

objavio: SNJEŽANA PAVIČIĆ   datum: 13. 10. 2015.

« Rujan 2017 »

Što mislite o promjeni udžbenika iduće školske godine?

Sat planeta Zemlje