Sufinanciranje troškova nabave udžbenika u školskoj godini 2017./2018.

Pravilnik o ostvarivanju prava na sufinanciranje troškova nabave udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za učenike u redovitom programu odgoja i obrazovanja osnovnih škola s prebivalištem na području grada Križevaca u školskoj godini 2017./2018. možete vidjeti u prilogu.

S ciljem olakšavanja postupka podnošenja Zahtjeva za sufinanciranje troškova nabave udžbenika, trebate ispuniti izmijenjen Zahtjev za sufinanciranje te dvije izjave koje čine njegov sastavni dio.
Prema priloženom, izmjene se odnose na dokaze za ostvarivanje prava pod brojem 3. Zahtjeva, gdje postoji mogućnost da podnositelj zahtjeva, ukoliko ne priloži Potvrdu  o visini dohotka i primitka izdanu od Porezne uprave, potpiše Izjavu (obrazac teksta u prilogu) o davanju ovlaštenja Gradu Križevcima za  uvid u podatke o dohodcima i primicima putem informacijskog sustava EDIP Porezne uprave.
 Sukladno navedenome, nije potrebno donositi Potvrde o visini dohotka i primitaka, već je dovoljno potpisom spomenute  izjave prenijeti te ovlasti na Grad Križevce.
Potrebno je donijeti:
ispunjene obrasce  ( Izjavu o zajedničkom kućanstvu, Izjavu o davanju ovlaštenja Gradu Križevci te Zahtjev ) Potrebne  nove obrasce možete preuzeti kod dežurnog čistača ili na našoj web stranici
presliku osobne iskaznice podnositelja zahtjeva i tekućeg računa
 ( odnosno zaštićenog računa ako ga podnositelj ima )
Zahtjev i svu potrebnu dokumentaciju predajete razredniku ili socijalnoj radnici.
Za sve nejasnoće možete se obratiti socijalnoj radnici –  stara škola ( prizemlje )
Ili na telefon 270 - 395

objavio: Velibor Gojić   datum: 11. 7. 2017.

« Rujan 2017 »

Što mislite o promjeni udžbenika iduće školske godine?