Sigurno u prometu

I ove godine u organizaciji FIA  održano je 31.međunarodno natjecanje „Sigurno u prometu“ u  Republici Češkoj  na kojem su sudjelovale 23 ekipe :Albanija,Austija,Bosna i Hecegovina,Bugarska,Crna Gora, Češka , Finska,Francuska,Hrvatska, Latvija,Litva,Mađarska,Monako,Norveška,Njemačka,Poljska, Rumunjska,Rusija I,Rusija II,Slovačka,Slovenija,Srbija i Švicarska.

Natjecanje je bilo u gradu Usti nad Labem od 22.9.-25-9. 2016.godine.

Reprezentacija Hrvatske sastojala se od 4 člana :Hrvoje Kašik(učenik OŠ“Vladimir Nazor“ Križevci),Helena Kralj,Samanta Martinović i Lovro Grgić.

Natjecanje se sastojalo od 8 pozicija kroz koje su se izmjenjivale ekipe. Neke od pozicija su bile nepoznate za naše natjecatelje, ali su pokazali dobro znanje i vještinu vožnje biciklom.

Domaćini su nam pripremili lijep izlet po Labi sa puno zanimljivih atraktivnih događanja:gusarski party,oslikavanja majica i kapa,izrada predmeta od balona i još puno sitnih iznenađenja.

Pripremili  su nam svaku večer  druženje  uz ples,mađioničare,plesače i finu tortu sa zastavom Hrvatske.

Iza nas je jedno uspješno natjecanje i novo iskustvo,sitnice (koje je samo komisija vidjela) su presudile.

Prekrasno je bilo za vidjeti kako su sva djeca  ,ma kojim jezikom govorila,“svoj jezik“  pronašli i uz zagrljaje se rastali…

Sandra Vurnek, učitelj mentor

objavio: SNJEŽANA PAVIČIĆ   datum: 27. 9. 2016.

« Rujan 2017 »

Što mislite o promjeni udžbenika iduće školske godine?